Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17/F a Vérnyomásom 120 körül...

17/F a Vérnyomásom 120 körül a pulzusom meg 50-55 körül van nyugalmi állapotban? Mennyire para ez a pulzus? Nem túl alacsony? ésha igen mivel lehetne feljebb vinni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolsz? Az okozhatja, de szerintem nem baj. Mindenesetre jobb lenne a háziorvosodat megkérdezni.
2012. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mostanság nem, régebben sportoltam rengeteget. Bickliztem többtíz kilómétert naponta. demostanság nemnagyon sportolok.
2012. máj. 17. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sokat sportolsz (vagy sportoltal) es egeszseges vagy, akkor nem para. Azt jelenti, hogy eros a szived; orulj neki. :)


Ha viszont alig mozogsz, nem vagy formaban, akkor a bradycardia hataresete. Ha tunetmentes, nem gond. Ha gyakran szedulsz, faradekony vagy stb, akkor jobb ha felkeresel egy orvost.

2012. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sokat sportoltam, fáradékonynak se mondanám magam, mivel 6-7 óra alvás elegendő számomra. csak reggel vagyok 1-2 óra hosszáig nyűgös, de gondolom ez természetes :) A szédelgésről meg annyit hogy mostanság kicsit szédelegtem de ez az alváshiány miatt lehetett(napi 2óra alvás). Mondjuk aránylag fittnek érzem magam, attól függetlenül hogy 58 kiló vagyok és 180 centiméter. Akkor gondolom nincspara:)
2012. máj. 17. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!