Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban minden egyes reggel úgy keltem fel, mintha egy mázsa lelki teher nyomná a vállaimat. Emiatt egyre frusztráltabbnak érzem magam, nem is beszélve a kellemetlenül rossz hangulatról. Ez idő alatt egyre jobban bezárkózok, és nem akarok nyitni mások felé. Lehet kialakuló depresszió? 17 éves vagyok. mit csináljak? (elég sok lelki trauma ér folyamatosan)
2012. máj. 18. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

beszélgess erről valakivel akiben megbízol (szülők, barátok, legutolsó esetben pszichológus)

ha kiadod magadból azt ami nyomaszt, elmondod valakinek, akkor biztos jobb lesz

az is megoldás lehet ha kiírod magadból. fogj egy füzetet és írd le h mi nyomaszt, sokat segíthet;)

2012. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én külföldön vagyok és sokszor nincs kivel elbeszélgetnem a problémáimról, én is azt érzem, amit te. Elkezdtem naplót vezetni, néha visszaolvasom, amit írok. Úgy érzem, nekem segít, de azért elsősorban inkább átmeneti megoldás.
2012. máj. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!