Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete nem érdekel semmi, nem intézem az ügyeimet, a háztartásra is kevés időt szánok. Néha feszültnek érzem magam, rosszak az éjszakáim, sokszor gyors szívverést észlelek magamon. Egyáltalán nem érzem boldognak magam, semmihez sincs kedvem. Az utóbbi napokban az étvágyam is megváltozott, alig eszek valamit. Talán depressziós vagyok?
2012. ápr. 17. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió, csak nyavalygás, hogy de sz*r nekem blablabla. Ahelyett, hogy sírdogálsz, csinálhatnád a dolgaid és elfoglalhatnád magad. Menj el barátokkal moziba, sétálni, beülni valahová kávézni-teázni, otthon csak besavanyodik az ember.
2012. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sírdogálok és elfogadom magamat. Inkább feszültnek érzem magam. Nincsenek barátaim.
2012. ápr. 17. 11:26
 3/4 Izabell ***** válasza:

Nyugodj meg!

Ez még nem depresszió.Sokszor érzem magamat így, én is. Legtöbbször az idôváltozás miatt. Nehezen alkalmazkodom ehhez. Ilyenkor éjjel alig tudok elaludni. Van, hogy 3-4 órát is forgolódom az ágyba, míg elalszom.

Ez egyszeruen egy HANGULATVáLTOZáS! Meglátod, kicsit stabilizálódik az idô, a kedved is megjön :)

18/l

2012. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában Valeriána relax kapszulát. Este elalvás előtt vedd be. Ha jól kialszod magad, akkor jobban leszel. Nappal igyál legalább 3 bögre citromfű teát. Szedjél magnéziumot és B MAX vitamint.
2012. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!