Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomással hogyan...

Alacsony vérnyomással hogyan bírkóztok meg?

Figyelt kérdés
100 évig is el lehet vele élni, szokták mondani, na de minek?! csak lézengek, szédelgek, kisfiamra alig van energiám. A kávé csak szívdobogást okoz, néha kávé nélkül is rettentő magas a pulzusom, ahogy próbálja kompenzálni a szív az alacsony vérnyomást. A mai nap különösen kótyagos, talán ez a meleg...
2012. máj. 20. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

nehéz..az mondja,azt hogy 100 évig el lehet vele élni,akinek nem kell ezzel élnie.

Nekem a szédülés,fáradékonyság,rossz közérzet,fejfájás mellé be is dobog mostanában,ilyen szívritmuszavar.

Azt is mondják,hogy mozgás,mozgás,a mozgás.Ezzel csak az a bajom,hogy ha ilyen rosszul vagyok,nem bírok el kezdeni mozogni,csak feküdni,mert elájulok.

Így,hogy sportoljon az ember?:(

2012. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mostanában bekapok néha pár szőlőcukrot,meg ugye sokat kell inni folyadékot.Próbálj meg egész nap inni,nem csak amikor szomjas vagy,hanem máskor is.
2012. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inni, inni, és inni! Sok folyadékot kell fogyasztani, hogy híguljon a véred. A seprő zanót forrázatát, vagy az egész szervezet frissítésére, és élénkítésére a tárnics, és az üröm forrázata ajánlott. Alvásnál emeld meg a fejaljad.
2012. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat, köszönöm!
2012. máj. 20. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem alacsony vérnyomásra is van gyógyszer. Beszéld meg az orvosoddal
2012. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!