Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Hallucináltam most...

Segítség! Hallucináltam most és nagyon megvagyok rémülve. Továbbiak lent. Mitől lehet? 18/f

Figyelt kérdés
Néztama tévét és ilyen iszonyat halk hangon hallottam hogy olyan mint a faszom. Nem biztos hogy hallucináltam csak rá gondoltam de nagyon meg vagyok ijedve. Am mostanság nagyon náthás vagyok és ezeket szedem: Ambroxol-Teva, Algopyrin, Strepfen, Nasivin orrcseppből ma már vagy 1 dobozzal csepegtettem, Panadolból vagy 5 szem, Segíííítség!!!
2012. máj. 21. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez vagy kamu,vagy nem tudom.....

Nem hiszem,hogy 1 doboz orrcseppet elcsepegtettél.

Amúgy kicsit sok lenne ez a sok különbözö gyógyszer egyszerre.

2012. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne sok a gyógyszer? 2 fájdalomcsillapító a torokra fejfájásra, 1 köptető és 1 a torokfájdalomra (Strepfen) az orrcsepp pedig az orrdugulásra és tényleg majdnem egy dobozzal már elfogyott. És a kérdésre válaszolj please. Ha hallucináltam volna akkor azt én nem is tartanám betegesnek ugye? Vagyishogy én a hallucinációt valóságosnak fognám fel ha őrült lennék??
2012. máj. 21. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Elöfordulhat,hogy hallottál valamit.Ez sokunkkal elöfordul....Ettöl még nem vagyunk bolondok...

A másik az 5 panadolt már elfelejtetted amit írtál??Szóval 2 fájdalom csill,5 panadol,ami láz és fájdalomra van,és erös gyógyszer .Több gyógyszer egynemü fogyasztása okozhat mellékhatásokat......

2012. máj. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

50 féle gyógyszer helyett nem lenne egyszerűbb futni kifulladásig vagy egy órán át a szabadban aztán meginni másfél liter forraltbort, lehúzni két deci pálinkát, forró fürdő aztán be az ágyba?


Holnapra semmi bajod nem lenne!

2012. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!