Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » ERős szivdobogásérzet,100as...

ERős szivdobogásérzet,100as pulzus. Mire utal?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Állandóan, vagy csak néha?
2012. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lassan 4 napja érzem hogy erősen ver a szivem, elég stresszes életem van...vérnyomásomat még nem mértem, de az eddig mindig rendben volt..régen pánikbeteg voltam..illetve nagyon sokat alszok..nem tudom hogy pontosan mi okozza, gondolom a stressz :/
2012. máj. 24. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Ha teheted, jógázz, vagy lagalább a légzési gyakorlatokat végezd.
2012. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként neked volt már hasonló problémád?
2012. máj. 24. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem volt hasonló problémám és háziorvos írt fel betalocot és 0.5 mg xanaxot. Segít hidd el ;)
2012. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...de nem szeretnék nyugtatón élni! Már szedtem anno Frontint...de elég volt.
2012. máj. 24. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor mégis minek teszed fel a kérdésed? Élből elutasítasz minden választ, akkor szerintem fölöslegesen kérdezted meg. Mit tudunk ajánlani? Jógázz, fussál, biciklizz igyál citromfű (gyom)növényes teát, mást nem lehet javasolni, nem vagyunk orvosok!!
2012. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom, hogy mi a megoldás...nem ezért tettem fel a kiváncsi voltam hogy mégis kinek volt hasonló és hogy pontosan mi is okozza, de ha az idegesség akkor ne aggódj tudom mit kell tennem, na köszöntem szia :)
2012. máj. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!