Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékonyságra valami gyógysz...

Fáradékonyságra valami gyógyszer vagy tabletta?

Figyelt kérdés
A Magne B6 tablettát mondják egy páran. Nektek ez hogy vált be? Használt? Mi a véleménye annak róla aki használja? Főleg szellemi munkát végzek!
2009. jún. 29. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem bevalt, de benne van a tajekoztatoban, hogy ehseggel jar, es nalam ez bejött (lehet, hogy csak azert, mert elolvastam :) ), szoval iszonyat mertekben ettem, ugyhogy lealltam vele :) a vas is jo ra, meg Supradyn, ilyesmi, en most multivitamint szedek, nekem ez tök jo
2009. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ginseng. Ez szellemi, fizikai igénybevételre jó, és erősíti az immunrendszert is. A szedésével vigyázni kell, kb 2 hónap után tartani kell egy kis szünetet. Gondolom gyógyszertárban, DM-ben gyógynövényes vitaminos üzletben lehet kapni, vagy olyan helyen ahol testépítőknek való étrendkiegészítőket lehet kapni, itt nagy kiszerelésben kapható/én is ott vettem/De mindenképpen kérd ki orvos vagy gyógyszerész véleményét is.

Még a mate tea is jó, ez is az előzőhöz hasonló helyeken kapható./elég rossz az íze/

2009. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
sokkal jobban járnál ha kitalálnád, hogy mitől vagy fáradékony, és nem tablettákat keresnél amivel kezelni lehet, mert ezzel maximum elnyomod, de attólmég ott lesz az ok! Írd le mondjuk az étkezési, alvási és sporotlási szokásaid!
2009. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Reggelizek, ebéd + vacsora főtt kaja, reggel 5-kor kelek kb. 10-kor fekszek.
2009. jún. 29. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
ENADA!!!
2009. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magne B6 extrát szedtem én is igaz, csak egy dobozzal. Nem tudom hatalmas változás nem történt addig, de majd akarom megint szedni mert sajnos nem kiegyensúlyozott az étrendem.

Engem nagyon sok stressz ér szóval lehet egyébként hasznos a magneb6 csak nekem több idő kellett volna. De mintha nem lett volna annyira szétesve az agyam ja és legalább a lábam nem görcsölt be folyamatosan éjjelente 8-9 alkalommal.


Az alap dolgok mellett (sok pihenés, helyes étkezés stb.) javaslom szedj multivitamint 2 hét után már érezhető a hatása és segít valamennyit. Nekem akkor tűnt fel mennyit amikor abbahagytam ... (most megint elkezdtem)

Én eurovitot szedek olcsó is és tud annyit mint a többi. Ráadásul 1-2 volt csak ami ugyanolyan szinten van kb a többiben volt amiben más dolgok voltak és volt amiben még kevesebb vitamin ásv. anyag volt. De nyilván ha gazdagabb lennék drágábbat vásárolnék.

Ha te megteheted kérdezd meg a patikában melyiket ajánlják és vegyél egy márkásabbat. A lényeg, hogy használjon.

Ja és emellé még szedhetsz magne b6ot csak akkor nem kell napi 4-6 belőle csak pl. 2-3. De b6 nélküli magnézimot is vásárolhatsz mellé.

Mellesleg a többi vitaminban sincs meg a napi magnéziumszükséglet 100%ban csak 20-30% körül. Tehát ez nem az Eurovit hibája.

2009. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző: nem a patikában kell a multivitamint venni, hanem táplálékkiegészítő boltban. Megnézed az összetételt, és azt tapasztalod hogy amit tápkieg boltban veszel / rendelsz, ugyanolyan összetétel felébe kerül! A patika egy bazi nagy lehúzás..

pl eurovitből 60 darab 1500 ft körüli.

vitamins: [link] ez 1700 forint, viszont 270(!!) darab. Mindenből egy picit kevesebb van benne, mint az eurovit-ben, viszont ebből beszedsz 2-t egyszerre, és akkor már egyből látod hogy jobban jársz sokszorosan!

És itt jegyezném meg, hogy az RDA-t nyugodtan figyemen kívül lehet hagyni.

2009. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól van de nem mindenki él olyan helyen, hogy ezt megteheti. Itt örülök ha normális gyógyszertár, patika van.

Egyébként én is néztem ilyen body builder oldalakat múltkor (véletlenül) és ott sokkal gazdaságosabb vitaminok vannak szóval nem hülyeség utánajárni a dolgoknak. Akinek van rá módja és ideje.

2009. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Össze kell szervezni haverokkal, és felmeni városba, shop.builder pl Pesten meg Szegeden is van, de Fitness Pont üzletek az országban szinte minden nagyobb városban, x összeg felett a shop.builder meg ingyenes kiszállítást is ad ráadásul! Utána kell nézni!
2009. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!