Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Ha ülök és...

Mitől lehet ez? Ha ülök és hirtelen felállok, apó kis foltokat látok, elsötétül minden.

Figyelt kérdés

Rövid idő múltán,igaz elmúlik . De volt már hogy másoknak kellett megfogni, mert eldőltem volna mint egy krumpliszsák . Vérnyomásom normális...

Vagy lehet olyan hogy ingadozik ?


2009. jún. 30. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kimegy a fejedből a vér. Leközlebb álj fel rendesen, nem kell felpattanni.
2009. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ahogy hirtelen felállsz, kimegy a vér a fejedből. ezért kell lassan. Főleg melegben. reggel is szép lassan kell neki indulni a ágyból felkelésnek. :)
2009. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a folyadékbevitelre odafigyelni,eleget igyál és több alkalomra elosztva!
2009. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
alacsony a vérnyomásod,és kevest is iszol.
2009. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel. DE nekem magas a vérnyomásom (!) és velem is ugyanez van sokszor!

Lehet neked is felmegy időnként, orvosnál mértétek többször is? Mert lehet az otthoni műszer esetleg nem jól mér vagy ingadozik a v.nyomásod.


De valóban a nagy meleg miatt is lehet, figyelj oda magadra. Igyál megfelelő mennyiségű (min. napi 2 liter) folyadékot.

És szerintem egyél is mert volt egy barátnőm aki állandóan így volt, majd el ájult mindig neki néha pár falat keksz megoldotta a problémát. Étkezz rendszeresen és soha ne indulj el otthonról evés nélkül. Ha mást nem egyél meg reggel 2 kiflit vagy egy csomag Jó reggelt!-et. Tudod az a keksz szerű cucc van sokféle ízben.

2009. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

orvosnál mértük

legutóbb 116/80 volt

2009. jún. 30. 12:57
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat :)

utolsó :igen tom melyik az ,mindig szoktam enni,sőt utcára visz,cukorka vagy szőlő cukor nélkül kinem teszem a lábam mert úton-útfélen felkéne mosni engem :)

2009. jún. 30. 12:59
 8/15 A kérdező kommentje:
bocs a visz víz akart lenni :D
2009. jún. 30. 13:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a szőlőcukor jó ötlet, írhattam volna csak nem jutott eszembe hirtelen :)

Majd ha mész orvoshoz mondd neki, hogy veled ilyesmi előfordul hátha tud rá valamit. De van aki ilyen típus, főleg ebben az össze-vissza időben. Én mindig szédülök és a fejem fáj mert hol hideg van, hol meleg. Ilyenkor a szívem is szerencsétlenkedik sajnos.


Régóta van ez nálad vagy csak mostanában? tavaly nyáron nem volt ilyen?

2009. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

csak mostanában ...

előtte semmi bajom nem volt , még csak szédülni sem szédültem

most meg...

2009. jún. 30. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!