Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kávémegvonás után lecsökkenhet...

Kávémegvonás után lecsökkenhet annyira a várnyomásom, hogy fáj a fejem tőle, és alig bírok ébren maradni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és alacsony volt a vérnyomásom. Most, az érettségi évében elkezdtem kávézni. (Napi 2-3 kávé.) Ma nem tudtam kávét inni, és nagyon megfájdult a fejem (főleg felállásnál)

2012. máj. 30. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a cigi.

Ha függő vagy akkor ingerülté válsz és ideges leszel.


Te kávé függő vagy. Megvonták ezért tünetek jelentkeztek.

A vérnyomásod a kávé hatásai utáni állapotra alapértelmeződtek. Ez az alapértelemzés most lecsökkent mert nincs ami fenntartsa.

Igen sajnos ez normális.

Idd tovább de egy kis idő után pár hét lehet hogy javulna.

2012. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pár nap szenvedés után elszokik a szervezeted tőle, és ismét vígan élsz kv nélkül is. Volt egy ilyen teszt a Spektrumon, vagy valahol, és a reflexek, éberség, minden visszaállt normálisra a kv elhagyása után.
2012. jún. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!