Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Három műszakban dolgozom, a...

Három műszakban dolgozom, a nappali alvás nehezen megy alig alig alszom! Van valakinek valami hasznos tanácsa? Arra gondolok hogy hasonló problémával küzdött és talált rá megoldást! Az altatót mellőzném csak kábult vagyok tőle de nem alszom.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 3 műszakos vagyok, nekem is mindig gondot okoz én sem tudok mindig rá állni, de most megpróbáltam a Sedogelát nevű szert, ez természetes alapanyagú nyugtató és elalvást segítő,talán neked is beválik.
2009. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Én ugyanezt szedem, igaz, csak néhány napja, de nekem kevés. Lehet, hogy neked elég lesz, de azért kell más is a nappali alváshoz. Csend, sötét, kellemes szobahőmérséklet és véletlenül se tele has.
2009. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek,ki fogom próbálni!
2009. júl. 1. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:

miért van az hogy ha éjszakás műszak után kelek fel délután azonnal szaladnom kell wc re?

míg ha normálisan lefekszem éjjel valamikor reggel nem kell mennem.

na ezt jól megmondtam

:D

2011. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!