Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Évek óta tartó fáradtság,...

Évek óta tartó fáradtság, fejfájás, izomfájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tök mindegy mennyit alszom 8-10 órát, álmosnak érzem magam nap közben, gyakran fáj a fejem, és szúr a szemem mögött. Este 8 körül, mindig hulla álmos vagyok, mégis van olyan, hogy fél-egy óráig nem tudok elaludni. Általában semminek sincs kedvem nekiállni, mert fáradt vagyok.


Gyakran érzek tompa fájdalmat mélyen az izmaimban a karomban, illetve a lábamban (comb, vádli), a meleg és a pihenés, alvás segít rajta. Ez gyerekkorom óta megvan, régen néha iszonyat erős volt. Mi okozhat ilyen tüneteket?


2012. jan. 24. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt neked valaha kullancs csípésed? Akár Lyme kór tünetei is lehetnek. Ez a betegség egy életen át kínozza a szervezetet. Én megvizsgáltatnám magam!
2012. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De volt gyerekkoromban. Lyme kórt milyen vizsgálattal lehet kimutatni? Az izomfájdalom mostanában ritkábban jelentkezik, mondjuk heti 1x, de akkor még fáradtabbnak érzem magam.
2012. jan. 24. 21:26
 3/7 A kérdező kommentje:
mondjuk ezek a tünetek 15 éve megvannak, azóta csak kiteljesedett volna egy Lyme kór (az alapján, amit olvastam róla). Gyerekkoromban doki azt mondta, azért fáj az izmom, mert növök... Nem hinném, hogy most is nőnék. 27/F
2012. jan. 24. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vizsgáltasd ki magad, de nagyon alaposan!! Ez nem normális, nem is értem, hogy bírod évek óta! Vizsgáltasd ki magad, nem lesz egyszerű, mert néhány orvosnak fogalma sincs semmivel kapcsolatban, akkor menj el máshoz is! Akármi megbújhat a háttérben, jobb ha tudsz róla, pláne, ha lehet, hogy gyógyítható.
2012. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Lyme-kór jutott először eszembe, de millió más oka is lehet, pl. vérszegénység, komolyabb betegség... A Lyme-gyanúval fordulj Lakos Andráshoz, www.kullancs.hu, ő a legjobb.
2012. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vérvizsgálattal, viszonylag egyszerűen. Nekem a fertőző osztályra kellett mennem. Idejében mentem, így meggyógyultam. Aki nem veszi észre, örök életében beteg marad. Legrémisztőbb példa erre Monspart Sarolta esete.
2012. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vitamin- ásványianyag- és nyomelemhiány.
2012. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!