Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti a műtétet vagy a mellékhatá...

Ti a műtétet vagy a mellékhatásokat választanátok?

Figyelt kérdés

7 éve folyamatosan fáj a fejem, több dokinál jártam akik végül ct-és mri után megállapították, hogy polip van az agyamban, ami okozza a fejfájást. Önmagában nem okozna problémát de nőni fog és komolyabb tüneteim lehetnek. A doki azt mondta, hogy ki lehet műteni, bár most még nem veszélyes de akkor számolnom kell a következményeivel (látás, halláscsökkenés, minimális mozgáskorlátozottság a bal oldalon). Nem tudom hogy később lenne értelme megoperálni, babát várok szülés után ha következmények lesznek nem tudom hogy fogom ellátni a kisfiamat!

Viszont a fejfájás borzasztóan ledönt és most gyógyszereimet sem szedhetem


2012. jún. 1. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Állandó fejfájással is nagyon nehéz ellátni egy kisbabát és bizonyos gyógyszereket a szoptatás alatt se szedhetsz. Újra elmennék a dokihoz, vagy kettőt hármat is megkérdeznék. Mi a műtét várható legjobb-legrosszabb kimenetele. Az említett tünetek tartósak, vagy részben idővel csökkenthetők lesznek (gondolok a mozgáskiesés gyógytornájára) A látás és hallásvesztésnél se mindegy hogy pl. féloldali-e , mert akkor kibírható, sok ilyen ember sétál az utcán nyugodtan és nem is vesszük észre rajta. Mielőbbi teljes gyógyulást és jó babázást kívánok. Szorítok értetek. :)
2012. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben az orvosi kezelés mellett utána járnék, hogy lehetséges e valamilyen alternatív gyógymód.

Én is drukkolok nektek és jó egészséget!

2012. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!