Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nemtudom máshogy mondani,...

Nemtudom máshogy mondani, porzik a torkom:D Nem szó szerint csak fáj és kapar nagyon és kb. olyan mintha homok lenne benne és annyira irritálja a torkomat hogy hányingerem is van tőle, ahogy próbálok köhögni! Annyira szenvedek tőle mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
igyál.. + esetleg strepsisls esetleg dokii.
2009. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neken akkor szokott ilyen lenni,ha nem iszok eleget.Akkor szó szerint fulladozok.Mennyit iszol naponta?Vagy nem lehet hogy elkaptál valami bacit vírust?más tüneteid is vannak?
2009. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
valószínű,hogy elkaptam valamit,csak tegnap is olyan helyen voltam ahol nem lehetett inni meg kimenni,nekem meg úgy csikizte a torkomat valami,hogy majdnem elhánytam magam :(
2009. júl. 2. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor irány a doki,addig is igyál teát,vagy gy.lét,mindenesetre ne szénsavasat.Jobbulást!:-)
2009. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!