Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kellett volna...

Szombaton kellett volna megjönnie, folyamtosan hányingerem van (tegnap hánytam is), fáj ill. szurkál a hasam, kb. 3-4 napja álmatlanságban szenvedek. Ma reggel csináltam egy tesztet de sajna negatív lett. Azért lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jan. 14. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szió!Lehetséges.Ha ma sem jön meg holnap reggel csinálj új tesztet./másfajtát,ma már sokfélét lehet kapni/Sajna nem mindegyik megbízható.De azt is lehet,hogy a neten megkeresed a terhességi naptárt,és ott kiszámolja neked az uccsó mensid óta hány hetes lehetsz.És utána szerintem konzultálj a dokiddal.4 hetes terhességet már kimutat az ultrahang.Drukkolok!
2008. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Igen lehetsz babás.csinálj holnap kora reggel elsö vizeletböl me´g egy tesztet.A terhességre inkább az álmossa´g,aluszékonyság jellemzö.

Ha nem jön meg,és a teszted negatív,várj egy hetet,csinálj még egy tesztet.Addigra ki kellene,hogy mutassa.Vagy konzulta´lj az orvosoddal.

39hetes kismama.

2008. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szombaton kellett volna megjönnie.de már pénteken dután csináltam tesztet,és + lett.Szombat reggel is és az két csikos lett.De nekem semmi hányinger,csak mell feszülés.Lehet nálad később mutatja a teszt.Szoritok!
2008. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 5 napot késett,de mégsem vagyok babás,pedig eddig mindig napra pontos volt.Attól függetlenül még lehetsz az nagyon is,mondjuk én még várnék a teszttel egy hetet,mert lehet hogy kevés a HCG a szervezetedben.De persze az is lehet,hogy egyszerűen elkaptad a hányásos-hasmenéses influenzát.attól függetlenül szorítok:Egy öreg róka
2008. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!