Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? Bocs ha rossz a...

Ez normális? Bocs ha rossz a kategória.

Figyelt kérdés
Tegnap vették le 4 hét után a sínt az ujjamról mivel megrepedt kosarazásnál a csont.A gond az h nem tudom teljesen ökölbe szorítanom a kezem csak olyan 3/4ig ha normális akkor mikorra tudom teljesen ökölbe szorítani?

2012. jún. 14. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár hónap kell míg teljesen rendbe jön, tornáztatni kell.
2012. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)
2012. jún. 14. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kosarazás közben sérült meg az ujjam (letört belőle egy kicsi csontdarab). Nekem is négy hétig volt rajta a sín, és kb. egy hét alatt ismét megszoktam, hogy nincs rajtam. De sokáig én sem tudtam ökölbe szorítani a kezem. Már nem emlékszem pontosan, hogy meddig. Most már ökölbe tudom szorítani, de az ujjamat még mindig csak nehezen tudom behajlítani, pedig már egy év telt el, azóta, hogy legutóbb eltört az ujjam. (A legutóbbi (2.) törés előtt négy héttel vették le a sínt ugyanarról az ujjamról. (Mindkét esetben a kosárlabda bánt el vele :D).

2012. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzátenném, hogy sajnos én nem tornáztattam, ezért nem tudom még mindig behajlítani :/.
2012. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!