Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet attól karikás a szemem,...

Lehet attól karikás a szemem, hogy későn fekszem későn kelek?

Figyelt kérdés
általában fél 3kor fekszem le és 11kor felkelek, tehát 8óra(néha 9) alvás megvan csak később fekszem mint kéne ,ez befolyásolhatja?

2012. jún. 15. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen módon karikás?Sötét árok van alatta,vagy inkább püffedten karikás?
2012. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább árkok, de sokszor napközbe is ásítózom ha épp monoton dolgot csinálok
2012. jún. 20. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm.Az biztos,hogy az éjfél előtti alvás a legegészségesebb,de én ezt sosem vettem annyira komolyan.Lehet,hogy a szervezetednek hiányzik a természetes sötétség alvás közben?Esetleg eszel valamit lefekvés előtt?Nem lehet,hogy a szervezeted nem dolgozza fel jól az ételt.Vagy egyszerűen nem ezzel függ össze,hanem valamiféle tápanyag(vitamin)hiánnyal.
2012. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lefekvés előtt gyakran eszek!(pontosabban nem előtt hanem mondjuk 10-11kor mondjuk az 2-3órával előtte van) 19/F vagyok és nem hízékony típus ezért tehetem meg.
2012. jún. 21. 23:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma pl. 22.40re értem haza és most benyomtam 1 pogácsát + 1 mirellit pizzát...
2012. jún. 21. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!