Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek miért vagyok...

Szerintetek miért vagyok ennyire gyenge? Állandóan csak fekszem, netezek, semmihez se eröm, se kedvem nincs. Depresszióból lábalgatok épp ki, már jobban érzem magam, de erötlen vagyok.

Figyelt kérdés
A legutóbb mért vérnyomásom alacsony volt. Adnátok tippeket amitöl újra jókedvü, tettrekész, pörgös lehetnék? Köszi
2011. dec. 8. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt, naponta legalább fél órát legyél friss levegőn.
2011. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány! Nem kicsit...
2011. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen alacsony a vérnyomásod, akkor rendszeresíts be magadnak kávét és fűszeres ételeket. Valamint testmozgás, lehetőleg a szabadban.

Persze emellett lehet nem ártana rendbe tenni a szociális életed is...

2011. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg csak a vitaminhiány , folyadék és mozgás hiánya lenne az ok?? Nem tudom... jó lenne... ha visszatérne az eröm és életkedvem. Betartom a tanácsaitokat.
2011. dec. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!