Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsibbad/bizsereg a bal kezem...

Zsibbad/bizsereg a bal kezem - szívprobléma kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


23 éves vagyok. Egy hete volt egy húzós hétvégém, sok bulival, alkohollal, talponléttel, kevés alvással.

Szombat hajnalban elég álmost lettem, raktak valamit az orrom alá, hogy szívjam fel, ettől majd felébredek (valószínűleg speedet).


Nem éreztem semmi extrát, mintha misem történt volna, reggeliztem és lefeküdtem aludni 6-7 óra felé. Azaz csak aludtam volna, rosszullét, hányás. Az ágyban nagyon vert a szivem a nyaki ütőereken is éreztem.

Másnap semmi gond nem volt, felkeltem, de este mikor ágyban voltam iszonyuan verni kezdett a szivem, halálfélelmem volt, zsibbadt a bal kezem, nagyon gyenge voltam, szédelegtem. Hétfőn ugyan ez, keddre kicsit enyhült a szivfájdalmam, de még éreztem. A bal kéz zsiberget még mindíg. Az erőm kezd visszatérni !lassan!, de ma kimozdultam otthonról, vezettem fél órát, lepihentem a gép elé, és a bal kezem most ismét nagyon bizsergett, főleg a tenyér és az ütőereknél.

Ez tartott fél órát kb, most múlt el, a szivem is máshogy vert.


Voltam ekg-n, háziorvos megvizsgált, kivizsgálás is volt, minden rendben. 100kg vagyok 188 cm és 23 éves, mi történhetett, meddig tart, elmúlik magától?


2009. júl. 4. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem anno 2-3 hét volt mire a speed teljesen kiment, de én érzékenyebb típus vagyok. Ki tudja milyen cuccot kaptál....

szerintem te is hagyd ezt abba :)

2009. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most csináltam elöször és soha többet. Csak az zavar hogy a szivemmel történhetett valami, főleg a bal kezem miatt, és félek hogy máskor is előjöhet pl egy kis terhelésnél.
2009. júl. 4. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugika. pihentesd magad ha tudod, a meleg is rátehet.

és legközelebb ne idd úgy le magad, hogy akármit odadugnak te felszívod... akármi lehet..

27/L

2009. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a bal kezemen két ujjam folyamatosan, hónapok óta zsibbad, pedig nem is szívtam semmit. Voltam dokinál, de nem mondott semmit. Nem tudom mi lehet
2009. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi a valószínübb, hogy a speed miatt jönnek elő ezek a "tünetek", vagy mert a szivemet megviselte és nincs valami rendben vele?
2009. júl. 4. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem total kimerultel es aszervezeted igy reagal plusz a speed miatt is
2009. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az mitől lehet hogy a bal kezem sokkal gyengébb a jobbhoz képest? vezetésnél inkább pihentettem, megerőltető volt a kormányon tartani, a jobbal semmi probléma, csak a bal ilyen:(
2009. júl. 4. 22:19
 8/8 anonim válasza:
57%
Panik rohamod volt fater.Meglehet hogy a kimerultsegtol meg a rossz gondolatoktol.Helyrejossz kani.szivogassal fuvecsket vagy neha verjel be egy nyugtatot :D jo lesz az idovel......
2012. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!