Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdemes pszichológushoz mennem?

Érdemes pszichológushoz mennem?

Figyelt kérdés

2 hét alatt híztam 6 k-t, előtte fogytam 30-at... Hullik a hajam, mindenkivel ingerült, feszült vagyok, üvöltök, nem szeretek emberek között lenni, csak zabálok, ez jár a fejemben minden pillanatban, pedig nem vagyok éhes és nagyon rossz a közérzetem is tőle...

A bajom okát nehezen találom, semmi nem tetszik a világban, mindenben csak a rosszat látom. Végre itt a kánikula, ezt vártam, azt hittem télen a depresszió a rossz időjárás miatt volt, most már tudom, hogy nem... :S

A vizsgáim elég jól sikerültek, de nem találok munkát. Nyelvet kellene tanulnom, igazából az sem baj, ha egy ideig még nem tudok dolgozni, mert szerencsés helyzetben vagyok, a párom elég jól keres. De engem mégis lehet, hogy ez zavar ennyire...???

A párom küld, hogy menjek pszichológushoz, de én tudom, hogy volt amikor mindent nagyon szépnek, jónak, reménytelinek láttam, mondjuk 2 hete, most meg nem... Ezért gondolom, h csak rajtam múlik. De nem tudom, mit tegyek! Közben olyan gondolatom van, hogy mániás depresszióm van, mert ha valamit csinálok fanatikusa, teljes energiával, hatalmas elánnal, lelkesedéssel csinálom, ha meg olyanom van, csak feküdnék, aludnék, zabálnék egész nap. És hetekig, hónapokig is eltart...


2012. jún. 20. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb pajzsmirigy vizsgálaton gondolkodnék.
2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jah, eddig hetente futottam 4*30 percet, ez is elmarad, teli hassal nem okos és jó dolog futni, nem is teszem, erőm sincs semmihez, tudom, h a citromfű tea jót tenne, de ahhoz nincs erőm, h kimenjek és megcsináljam...

Földhöz vágnám inkább, ami a kezem ügyébe kerül.

Lehet nincs önuralmam? 25 éves lány vagyok.

2012. jún. 20. 13:28
 3/7 A kérdező kommentje:
NINCS semmi baja a pajzsmirigyemnek, 2 hete voltam TSH és társai vérvételen, szervi bajom nincs!!!
2012. jún. 20. 13:29
 4/7 anonim válasza:
Igen,szerintem nem ártana keresni egy pszichológust.Lehet hogy depressziós vagy.Majd a doki segít!
2012. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha tudod mi a bajod, akkor nem igaz hogy nem tudsz magadon segíteni. Csak akarni kell.
2012. jún. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha mániás depressziód van, akkor nem pszichológushoz kellene menni, hanem inkább pszichiáterhez, és akkor ír fel gyógyszert, ami stabilizálja a hangulatod, és nem hagyja, hogy ekkora kilengések legyenek.

Egyébként mit gondolsz, van valami oka, ami miatt rosszul vagy? (Mert nálam pl mániás depressziót állapítottak meg, de különösebb okom nincs rá, csak a szervezetemben rosszul zajló kémiai folyamatok, amikre "dilibogyót" szedek)

2012. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És használnak a bogyók?
2012. jún. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!