Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok így élni tovább....

Nem tudok így élni tovább. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom. Elegem van abból,hogy nem tudok ilyen szép időben elmenni sétálni vagy esténként futni vagy úszni,mert annyira fáradt vagyok,hogy 10 perc séta után le kell ülni,és legszívesebben ott,helyben elaludnék. Már fél éve megy ez az egész,iskolaidőben sokszor ülve aludtam el tanulás közben,és az iskolában is alig bírtam ébren maradni.Pedig rendesen átaludtam a 6-8 órát mindig. Elmentem orvoshoz,azt mondta,csak tavaszi fáradtság. De nem múlt el,ezért most elmentem megint,most beutalt az endokrinológiára meg vérvételre,de csak augusztus elejére van időpont legközelebb. Addig meg mit csináljak? Itt a nyár,a napsütés,én meg bármennyit alszom este,a délutánt ugyanúgy végigalszom,annyira fáradt vagyok,nem tudok elmenni sehova,mert nincs életerőm,és nem vagyok olyan energikus és pörgős mint régen. Olyan,mintha lebénultam volna. Mennék,futnék,de fizikailag képtelen vagyok rá. A kávé se hat már,főleg,hogy annyira undorodom tőle,hogy már hányingerem van,és elment az életkedvem is az egésztől,mert olyan ez,mint egy börtön. Mit tehetnék? Rengeteg vizet iszom és szinte csak zöldséget-gyümölcsöt eszem. Már nem tudom,mit tegyek,de kéne valami átmeneti megoldás erre az egy hónapra,aztán meglátjuk a vizsgálat eredményét majd. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 28. 13:45
 1/3 shoona:D ***** válasza:
hát...igyál energia italt mert az sokkal több koffeint tartalmaz mint a kávé,de ne szokj rá csak átmenetileg ,amíg nincs meg az eredmény
2012. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én vashiányra gyanakszom...de a konkrét kérdésre nem tudok sajnos válaszolni bocs...
2012. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ásványi anyag hiány, esetleg lehet enyhe higanymérgezés tünete is. Ez majd augusztusban kiderül.

Addig is szedj vitaminokat, ásványi anyagokat és igyál nagyon sok szénsavmentes vizet.

2012. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!