Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy percig sem bírom a szeretk...

Rapp Elek kérdése:

Egy percig sem bírom a szeretkezést hamar elmegyek, mit tehetnék hogy tovább bírjam?

Figyelt kérdés
sziasztok azzal a problémával fordulok most felétek hogy a nemi életem elég gázos..mert mikor úgyvan h barátnőmmel oda kerülne a sor hogy "szeretkezzünk egy jót" persze előjáték után akkor 1percig sem bírom és máris elmegyek..és ez így megy már egy jó ideje..sajnos ha tudtok akkor segítsetek nekem ebben tanácsokkal akár..saját észrevétellel tapasztalataitokkal stb..vagy esetleg forduljak urulógushoz? ő tudna mit javasolni ezzel kapcsolatban? (a barátnőm viszont nagyon megértő és kitart mellettem..szeretjük egymást) de én már szeretnék vele együttlenni..köszi előre is a válaszokat
2012. máj. 27. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
az első hamar elmegy, de a második gondolom nem. tehát folytasd a szeretkezést
2012. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen. Először 5-6 perc alatt elmegy, de utána ugyanúgy áll a farka és folytatjuk. A következő pedig 20-30-40 perccel később jön, úgyhogy normális szeretkezési időnk van. :) Az a gond, ha az első ejakuláció után le is lankadsz. Akkor érdemes urológushoz fordulni, ő onnan küldhet utána bármerre.
2012. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
verd ki szex előtt kb 2 órával, aztán jó lesz az első is
2012. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat mind nagyon hasznosnak tűnik kipróbálom mindet..urológushoz viszont már kértem időpontot még egyszer köszönöm szépen
2012. máj. 27. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem lepődnék meg azon, hogyha ez pszichés lenne, és a dokid antidepresszánst írna fel neked. De amúgy megnézted már az alábbi topikot?


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2012. máj. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zusomJe ***** válasza:

nem kell orvoshoz fordulni emiatt, velem is ez volt eleinte... aztán az 1 percből 2 lett aztán 5 most meg gyakorlatilag akkor megyek el, amikor szeretnék.

használd ki h a csajod szeret és türelmes.


Az előzménye valszeg az lehet h kamaszkorban picit sokat rángattad a banánfát és emiatt megszoktad h hamar vége a dolognak. De hidd el nem olyan nagy dolog ez pár hét és már egyszerre mentek el a csajoddal.

2012. jún. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van/volt most már bírom 10-15 percig de egy hosszabb kihagyás után félperc alatt eldurranok sajnos
2012. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!