Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy az étvágyam nulla?

Normális, hogy az étvágyam nulla?

Figyelt kérdés
Túl vagyok életem első berúgásán. Soha nem volta még részeg, de pénteken "beavattak". Azóta semmi étvágyam, most anyu erőltetett egy kis levest, de majdnem kijött belőlem az is. Inni iszok rendesen, azzal nincsen gond. Normális ez? Amúgy rettentő nagy az étvágyam..
2012. júl. 1. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha minden oké, akkor nagy az étvágyam. :D
2012. júl. 1. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Másnaposan az ember általában nem kíván semmit, legalábbis nálam így van. De szerintem ez a pokoli meleg is közrejátszik az étvágytalanságban, szóval ne aggódj, igyál rendesen az a fontos.
2012. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak én a másnaposságon már elméletileg túl vagyok. :)
2012. júl. 1. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor a melegtől van, ez szerintem normális, én se ettem a reggeli joghurtom óta semmit, és nem is érzem magam éhesnek. Vizet vedelem ezerrel és ennyi :) Ha a folyadékpótlás megvan, akkor nagybaj nem lehet. Ha esetleg pár napig tart még ez az étvágytalanság, akkor lehet aggódni, most még nem kell :)
2012. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!