Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szédülésre, hányingerre...

Szédülésre, hányingerre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Terhesség elején vagyok és nagyon rossz...szinte ájulás közli állapotban voltam ma vásárlás közben.Ettem ittam rendesen...nem is bírnám másképp 2 óránként eszek:))

2012. jún. 13. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A szédülésre nekem a szőlőcukor jött be, attól jobban lettem. Biokölest és ropit ettem, az enyhítette a hányingert. Érdekes, hogy a 13. héten elmúlt a hányingerem és azzal együtt a szédülés is :) Kitartás, hamarosan jól leszel!
2012. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rágcsálj mandulát, vagy ha nagyon gáz, a B6 vitamin segíthet. Pihenj sokat, talán az is bejön. Sok újság /könyv foglalkozik ezzel a témával, de mindenkinek más jön be. Én még nem vagyok rosszul:) Kop-kop;)
2012. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!!

Igen ,a ropi jóóó!!! Szédülésre valami cukrosat pl szőlőcukor és a hányingerre javaslom a GYÖMBÉRT !!!! Sokat segít :))

Jobbulást!! Puszi a pocaklakónak ;)

2012. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!