Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most ez komoly? (házi) Orvosi...

Most ez komoly? (házi) Orvosi rendelvényre "bulizás, bepasizás"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Bővebben ?
2012. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja tényleg, nem írtam be... OO


Elmentem az orvoshoz valamikor, hogy nagyon szédülök mostanában, nagyon sokat. Elküldött vérvételre, meg mondta, hogy írjam a vérnyomásom.

Visszamentem a lelettel, és volt rajta vagy öt csillagocska (Ami ugye azokat jelöli, amelyek nem a normális intervallumba esnek.


Na a doki annyit mondott, "óó ezzel nincsen semmi", kicsit alacsony a vérnyomásod, igyál sokat! Sportolsz valamit *igen, futok* - akkor menj továbbra is futni, ne segíts otthon, bulizzál, pasizzál be, az múltkor is jót tett neked

(t.i. többször is voltam már nála mert elég sok bajom volt az elmúlt fél évben és többek között ő küldött tovább pszichiáterhez, tudja, hogy eglé antiszoc vagyok, meg nem járok el sehova, de most ez mi??)

2012. júl. 5. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen orvosok(igaz ritka). egy mentős ismerősöm mesélte, hogy egy esetlapra azt írta rá latinul, hogy szerencsétlen balf*sz.
2012. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hát tök jó...
2012. júl. 5. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Mik a problémáid? leírhatod priviben is,hátha segíthetek.
2012. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!