Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány, aki szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki szereti a céltudatos, komoly fiúkat, akinek vannak élet céljai, már most a jövője megalapozásán dolgozik, akinek nem a bulizás a fontos? (18F)

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát van aki szereti tudni h. nem egy kóklerrel kavarászik, ez tény. De talán 18 évesen még korainak tartja a legtöbb csaj élete végéig tervezni. Ha peedig megvan a kivétel akkor meg van a válaszod is :)


Igen, meglehet.

2011. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de sajnos nem sokan gondolják még hozzá, hasonlóan ezért nekem is nehéz dolgom van. 16/L
2011. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Hát sztem minden lánynak, sőt minden fiúnak ez az álma, hogy ilyen legyen és ilyen párt találjon. Céltudatos és komoly az élettel szemben... Szóval egyértelmű, hogy van.
2011. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ebben az országban kár strapálni magad.Inkább bulizz amíg tudsz...
2011. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen lány van. És jómagam is csak az ilyen férfiakat szeretem. Azért nem fiút írtam, mert aki így gondolkodik, az már férfi. Ha te vagy a kérdésedben említett személy, akkor bármelyik lány boldog lehet, ha megkaphat téged.
2011. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy szent vagyok. Igaz, már eltervezteem, mihez kezdek a jövőben, de én is tudok bulizni, ha rámjön. Leszögezem, a buli nálam nem azt jelenti, hogy elmegyek valahova, és holtrészegre iszom magam.
2011. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
igen:D
2011. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Számomra a bulizás, dohányzás, ivás kizáró ok, nálam a legfontosabb, hogy legyenek tervei, na de ne a karrier legyen a legfontosabb, hanem én. Ha már 18 évesen ezen gondolkozol az csak jó lehet.
2011. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen fiú vagyok. Nem iszom, és nem dohányzom. Nem a karier a fontos, hanem a lehendő barátnőm, csak vannak az életben elképzeléseeim.
2011. aug. 5. 13:26
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez amúgy jó nagyon! Ilyenekből lesznek a nagy emberek, vezetők! Amúgy gondolom barátokkal sem nagyon büszkélkedhetsz...ez eléggé társul az ilyen emberekhez. Tapasztalat!
2011. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!