Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebben a melegben leállhat...

Ebben a melegben leállhat csak úgy a szív, nyugalmi állapotban?

Figyelt kérdés
Ma kint voltam 11ig, nagyon felhevult a testem, vegul mar majdnem kapkodtam a levegoert. Bejottem a hideg házba, de nem birok lehülni, még mindig érzem hogy gyorsan kell szednem a levegőt, mintha légszomjam lenne. Leállhat igy a szív?
2012. júl. 5. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
azt nem tudom de ha szarul vagy hívjál mentőt ha élni akarsz nehogy aztán nagyobb baj legyen és ne tudjál kérdéseket fetenni
2012. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Citromfű tea. És nem valószínű hogy leáll.
2012. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit bepánikoltál inkább, nem?
2012. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szív bármikor leállhat...A hőséget nehezebben bírja az ember, az erek kitágulnak, gyorsabb a pulzus, nagyobb a kiszáradás veszélyes stb. SZerintem bepánikoltál kicsit, én pl a melegbe majd esek szét, 23 foknál többet nem bírok elviselni.Itthon ülök lehúzott redőnnyel, ventillátorral, de ígyis 27 fok van a házban.
2012. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!