Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izom növelés a jelenlegi...

Izom növelés a jelenlegi állapotban? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv!


14 éves vagyok és szívzörejem van, valami bal kamra elégtelenség..

A szív orvosom csak heti 1 kondizást engedélyez, és nem tudom mit tegyek. Mivel tudnák izmosabb lenni, ha csak heti 1 kondit tehetek meg, és nem akarok szteroidozni?


2012. febr. 12. 21:04
 1/6 big dog ***** válasza:

Ez akkora baromság. Heti 1 edzéssel is lehet olyan terhelést adni,hogy bármi bajod

lehet. MErt ha az edzés intenzitását kell korlátozni az egy dolog,de a számát---ilyenről még ne is hallottam.

Barátomnak már volt 2 infarktusa,és kötelező az edzés neki.

Persze előtte is gyúrt mint a dög,ezután is fog.

2012. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 big dog ***** válasza:
Persze az orvos utasítását NEM SZABAD FIGYELMEN KÍVÜL HAGYNI,de én megkérdeznék egy jó sportorvost.
2012. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a szív orvos azt mondta ,hogy a súlyok miatt, és ezt a heti egyet is csak az alak miatt meghagyja :(


Miért pont én lettem ilyen testileg nyomorék.. annyi embert ismerek akinek normális a szíve, de nem használja ki, aki meg kihasználná, annak nem lehet.

2012. febr. 12. 21:23
 4/6 big dog ***** válasza:

1. Keress fel egy sportorvost,ha fontos neked ez a sport,elviszed a papírjaidat és meg fogja mondani pontosan mit és mennyit lehet.

2.Nyomoréknak meg azokat hívják akik a tv előtt 140 kilósan döglenek és fikázzák a világot,tenni viszont nem képesek semmit.

2012. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni sportorvoshoz, mert olyan anyám van, hogy szív orvos mond neki valamit, akkor szerinte az biztos és annyiba hagyja.
2012. febr. 12. 21:36
 6/6 big dog ***** válasza:
A sportdoki felelősséget fog vállalni azért amit mond,nem fog hülyeséget mondani. Mond anyádnak,hogy neked ez fontos...egy próbát megér,1 óra hossza és megtudod mi a helyzet.
2012. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!