Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájdalmas csomó a hónaljban...

Fájdalmas csomó a hónaljban mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma elkezdett fájni a bal hónaljam,tapintásra egy kis puklit fedeztem fel,majd kicst később lentebb 2-3cm-vel egy kis pici borsó nagyságú csomófélét,ami nagyon fáj,ha megnyomom.Kb 2- hete voltam nőgyógyásznál,ő csinált mell vizsgálatot,mell uht,nem volt semmi gond.Most kicsit megijedtem,de utána olvasva,mindenhol az olvasom,hogy ha baj van,az nem fáj.Sajnos orvoshoz most nem tudok menni,holnap megyünk nyaralni.
2012. júl. 5. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy,le van borotválva mindig..
2012. júl. 5. 21:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet egy szőrtüszőgyulladás is, vagy egy kis nyirokcsomó duzzanat. Vagy eltömődött egy pórus, és most, hogy izzadsz nyáron, talán begyulladt.

Ha a mell uht rendben volt, akkor ne aggódj. Elmúlik, csak ne piszkáld.

2012. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nyirokcsomó duzzanat. Nyugi, csak dolgozik a szervezeted. :)
2012. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,úgy látom a kedves válaszoló kommentjeit törölték:-)Az éjjel kicsit borogattam,úgy veszem észre javult,nem olya kemény és mintha kissebb lenne:-)Remélem elmúlik pár nap alatt.
2012. júl. 6. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!