Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is sokat fáj a feje...

Másnak is sokat fáj a feje mostanában? Migrénes vagyok, de ez mégsem az, viszont állandóan le kell pihennem, mert nem bírom ki máshogy!

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Éppen ma fájt a fejem borzasztóan. Én is migrénes vagyok sajnos. És pont ma volt migrénem . Az időjárástól van szerintem. Tehát nekem is fáj + homályosan látok. Nagyon rossz érzés. Én is csak fekszem órákig a sötét szobában. :....S
2009. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, ugyanezt élem át szinte minden nap! Borzalmas, már nem tudom mire fogjam, az időjárás nagyon elcsépelt, de tényleg nem tudok másra gondolni, mint hogy amiatt van.

Ismerőseim, munkatársaim is panaszkodnak. Még az is, aki nem migrénes...

2009. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A migrénesek általában frontérzékenyek! Mostanában jönnek-mennek a frontok. Ha hosszasan fenn áll akkor mindenképpen menj el dokihoz. Szemész, vérvétel stb...
2009. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma éppen hidegfront van,de pár nap múlva 35 fok is lesz:(
2009. júl. 10. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem migrénem van , hanem a régen törött csuklóm fáj, de nagyon :(
2009. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, ez a suzar időjárás, ezekkel az állandó változásaival, h eccer 20 fok aztán meg 35, ez egyáltalán nemkedvez a fejfájósaknak. én nemvagyok migrénes, és fejfájós se nagyon, de ezen a nyáron kb hetente fáj a fejem :S

ez a rohadt időjárás az oka.

2009. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is így vagyok, bár én nem vagyok migrénes. Kb 4 napja nagyon nyomott vagyok, semmi nem jó csak ha fekszem, a fejem nem az hogy fáj, inkább nyom. :S Remélem csak az idő miatt..Bár az is eldönthetné mit akar...
2009. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a hidegfront váltja ki és általában dolgozok olyankor!
2009. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!