Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt-e esetleg másnak is...

Volt-e esetleg másnak is hasonló tünete? 7 hetes kismamaként megkezdődött a hányinger, émelygés. Éhes is vagyok állandóan, egész napos hányinger, du, este van amikor rosszabb.

Figyelt kérdés

Valamit megkívánok, megeszem ,utána még jobban forog a gyomrom...hányni nem tudok.Éjjel is sokszor erre ébredek, éhség -hányinger egyben . Pár praktikát már kipróbáltam, sajna nem sok sikerrel..

Első terhességem annyira jó volt, el se hittem van ilyen !


2012. febr. 27. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok mindenkinek van ilyen tünete. Ezzel jár a terhesség. Örülhetsz, hogy az elsővel megúsztad. Nekem is így volt, hogy jobb lett volna néha hányni egyet, de csak a nagyon erős hányinger volt. Nekem kb.1,5 hétig tartott, utána elmúlt. Arra figyeltem, hogy soha ne legyek éhes. És mindig csak pontosan annyit ettem, amennyi jólesett. Ha egy falat maradt már csak inkább ott hagytam, minthogy leerőltessem. Kitartást neked! El fog múlni.
2012. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, én is 7 hetes vagyok, egész napos hányingerrel. B6 vitamin, kóla és szénsavas gyömbér segít. Talán a gyömbér a legjobb, mióta azt iszom, azóta egész jól vagyok. Vettem gyömbérteát is, azt még nem kóstoltam meg.
2012. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, az infókat...próbálkoztam több mindennel..egyenlőre sajna sikertelenül..Furi, 8 hete nem akaródzik szűnni, annyira vártam a bűvös 12 hetet :-).

Ne értsetek félre, nem nyafizok, csak több kismami mondta, óóóó, én reggel kihánytam magam-utána ettem mint a rozsda! meg reggel olyan cefetül vagyok..De én egész nap, meg du, este, éjjel is erre kelek néha.Na jó!-elfogadom.Várok..

2012. febr. 27. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 10 hetes terhes vagyok,szintén állandó hányingerrel!!:)Reggel 2-szer kihányom magam,aztán nonstop hányinger!:(((Én is várom már a végét!Néha a cola segít,de nem mindig!Kitartást!!!
2012. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kitartás lányok, én az 5. héttől a 13. hétig sugárban hánytam, egy hetet kórházban is voltam a kiszáradás miatt. Senkinek nem hittem h ennek vége lesz, és lám :) tényleg egyik napról a másikra lett vége.

13+4 hetes kismama

2012. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hú,hát nem semmi..akkor én még ne is szóljak :-) Igaz?

Vannak itt más,nehezebb esetek is...

De azért gratulálok mindenkinek! Nemhiába egy NŐ MINDENT KIBÍR ! És főleg egy kis drága babócáért meg pláne..

2012. febr. 27. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja. Harmadik gyerekkel a 18 hétig. 48 kilóra fogytam...
2012. febr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7+4 hetes terhes vagyok, nekem is hányigerem van, ha éhes vagyok akkor attól, ha valamit jóizűen megeszek akkor attól, és van étel, amire ránézek, és megenni sem tudom, mert hányingerem van tőle :))) Én mondjuk szerencsének tartom, hogy nem hányok, az szerintem sokkal rosszabb lenne, mint igy, hogy csak hányingerem van. Első terhességemnél nekem sem volt ilyen tünetem.

2012. febr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát utolsó beletrafáltál, nekem is ugyan ez van...

Az első babád milyen nemű volt? Nekem akit kérdezek,mindenki a 2. kisfiús terhességnél meséli ezeket a tüneteket..(nekem első babák iker fiúk voltak-semmit nem éreztem abszolút, akkor a bébi a 3 FIÚ :-D )

2012. febr. 29. 19:19
 10/10 Simone88 válasza:
Én is nagyon rosszul voltam. 11 hetes terhes vagyok, pár napja csökkentek a rosszullétek. Nekem ami bejött hányinger ellen, az a mentolos cukor.
2012. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!