Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ennyit alszom?

Normális, hogy ennyit alszom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy hétben minden nap minimum 11 órát aludtam ami egyáltalán nem jellemző rám. Mitől lehet? 14L

2012. júl. 7. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A melegben ez tök normális. Ha jól esik,és van is lehetőséged aludni,nem kell korán kelned és nincs dolgod,akkor semmi gond nincs ezzel... :D örülj,hogy nem kell suliba járnod,és tudsz pihenni. Kicsit sok a 11 óra, de szerintem belefér nyáron.
2012. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy átlag embernek napi 7-8 óra pihenés kell, hogy kipihent legyen, de mivel te csak 14 vagy így még tök normális. Én is sokáig aludtam ennyi éves koromban.
2012. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alacsony a vérnyomásod, és vas hiányod is van. Kellene egy labor vizsgálatot végeztetned.
2012. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig is alacson volt a pulzusom, de eddig ebből nem volt baj... Máskor meg nem tudok 6 óránál többet aludni.
2012. júl. 7. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Normálisnak az, de még fáradtabb leszel.

9 óránál ne nagyon aludj többet.

2012. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!