Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem vagytok ingerlékenyebbek...

Nem vagytok ingerlékenyebbek ebben a melegben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak lustább.
2012. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Még rendet rakni sincs erőm ebben a hőségben, ez pedig k.rvára idegesít. Semmihez nincs kedvem, ez feszélyez.
2012. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hullámzó, van amikor elkezd rólam szakadni a víz akkor olyan ideges tudok lenni, hogy majd felrobbanok..aztán elmúlik, beáll a hőmérsékletem és mint a kicseréltek volna...hát ez az emberi idegrendszer, a héten én is 3x álltam neki a takarításnak....fejben....
2012. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát a takarítást én is odáztam egy jó ideig, aztán tegnapelőtt csak megejtettem... de most csak pihenek.
2012. júl. 7. 13:19
 5/15 anonim ***** válasza:
de igen, főleg hogy ha jön a hullám(biztos nektek is van olyan, amikor annyira melegetek van h folyik mindenhonnan rólatok a víz, aztán ha nyugton maradtok ahogyan az izzadság felszárad egy kicsit hűt) akkor borzalmasan kiállhatatlan vagyok. teljesen kikészít ez a meleg.
2012. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
engem is :( ma konkrétan olyan fáradt vagyok, hogy a szemeim alig tudom kinyitni, mozogni is alig tudok, nagyon lusta vagyok.
2012. júl. 8. 12:08
 7/15 anonim ***** válasza:
nagyon rossz, alig lehet kibírni. kitartáás, már csak két nap és eső:)
2012. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ma nappalos voltam, reggel 6-tól este 6-ig légkondis helyiségben dolgoztam. Majd elindultam haza a 24 fokból a 40 fokba. Azt hittem a kórház ajtóban esek össze, mikor megcsapott ez a cirka 15 fok hőmérségletkülönbség. És még egy órát buszoztam haza, természetesen klíma nélküli buszon. Egyenesen haldoklom. Esküszöm, még levegőt venni is nehéz.
2012. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon is.Igen rosszul viselem a meleget,ha,,túlmelegszem",mielőtt időben lehűteném magam,akkor pedig nem csak rosszul leszek,de épp ezek miatt az idegbaj is rámjön,türelmetlen leszek és ideges.Ez főleg autózáskor probléma,mivel nemhogy klímám nincs-ami nem tragédia-de viszont a gépem elállíthatatlanul fűt és nyomja befelé nekem a trópusi meleget,én meg nyomnám neki,hogy egy kis menetszél legalább legyen-a többi autós meg a melegtől még jobban be van lassulva,bambulnak-tökölnek,rólam meg a víz folyik-na akkor aztán kivagyok...Ilyenkor nem szabad autóba ülni,sőt!Aki megteheti,legjobb,ha medencében vagy egy kád hideg vízben hűsöl...
2012. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazatok van! Sajnos én is autóval járok dolgozni, ami most 1,5 óra, és nincs légkondi, iszonyat.. :(
2012. júl. 10. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!