Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy menjek WC-re a koliban?

Hogy menjek WC-re a koliban?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok kollégista és sokmindennel próbálkoztam már táplálkozás terén(zabpehely tejjel reggelire,lenmag joghurttal,sok gyümölcs,zöldség).Mindig velem vannak a szobatársaim és így elég zavaró, meg a WC-ben is mindig vannak mások.Elég sok ideig tart amíg végzek a dolgommal(kb. 15-20 perc), és ha sikerül is elmenni mindig csak ebéd után de akkor se jön ki minden.Most nyáron itthon vagyok és minden reggel elmegyek WC-re, azt szeretném ha a koliban is hozzá tudnám magam szoktatni ehhez,hogy reggel menjek el és ha rövidebb idő alatt végezni tudnék.Légyszi adjatok tanácsokat mind táplálkozás, mind hozzászokás terén, mert nagyon rossz a közérzetem tanév közben.Előre is köszönöm.

17/L


2012. júl. 12. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod leroviditeni, vigyel magaddal ujsagot, apam is igy szokta...
2012. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Basszus én mikor kolis voltam simán bementem és elvégeztem a dolgom, más is elvégzi ott, akkor miért kéne sietned, ki tudja várni mindenki a sorát.
2012. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gondjaid vannak akkor reggel egy meleg ital sokat tud segíteni. Én kávézom, persze ezt neked nem ajánlom 17-évesen :) Ugyan olyan jó a tea, esetleg tejeskávé vagy tej. Amit szeretsz. Lényeg, hogy meleg legyen.

De a lényeg, hogy ne görcsölj rá, mert annál rosszabb.

2012. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

reggel pár pohár langyos víz, vagy aszaltgyumolcsok

de miert olyan nagy baj, ha nem reggel mesz? este is lehet, v delutan

2012. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de ez nekem inkább lelki probléma.Nem jön az inger, mert zavarónak érzem hogy nem egyedül vagyok.Azt szeretném tudni, hogy lehetne feloldani ezt a feszültséget magamban.
2012. júl. 12. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azzal tudod feloldani, ha nem 'futamodsz meg', elvégzed a dolgod és lassacskán rutinná válik majd.
2012. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerős..én úgy vagyok vele, hogy más is ember, más is csinálja, nem ciki..ha még gondod van vele,próbáld akkorra beállítani,amíg relatív kevesen vannak. Mondjuk ha 8tól van órád,akkor reggel 6-ra, vagy délután 1-re vagy ilyesmi időkre, mikor még sokaknak órája van vagy már órája van.


Én akkor voltam ki, mikor nem jött magától, csak éreztem, hogy kéne és nyomni kellett nem csak kicsúszott..na olyankor jött a kávé, az begyorsította. Sajnos rám sokszor suli időben jön, úgyhogy vagy várok míg vége lesz, ami egyetemen nekem megoldható ,mert eltudok lógni vagy keresek egy elég elhagyatott mosdót és uccuneki gyorsan levezénylem..bár ez utóbbi ritka nálam.

2012. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell azt szégyellni, ami természetes emberi szükséglet? Azt hiszed másokból az egerek hordják ki a kakit?
2012. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!