Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is van ilyen tünete?

Másnak is van ilyen tünete?

Figyelt kérdés

ma voltam dokinál, alacsony vérnyomást mondott meg B1 vitamint kaptam, ileltve valami cseppeket.

fáj a nyakam, zsibbad, a fejem is. szédülök hányingerem van.

Fekvéskor olyan érzek hogy mintha beszédülne a fejem. ez alacsony vérnyomástól lenne? nem hiszem. nem lehet hogy a nyakkam van valami? elég merev és sokat ülök a gép előtt !



2012. júl. 18. 12:00
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy a vérkeringés zavartól van ez?
2012. júl. 18. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomás okozhat szédelgést, fejfájást. Mindenképpen meg kellene keresni a probléma gyökerét. Nehéz megítélni, hogy mitől lehetnek ezek a tünetek, hiszen sokfélre problémára utalhatnak.


Nekem a nagy hőségben fájt többször a fejem, főleg, ha nem voltam itthon, ezáltal nem ittam olyan sokat (ilyenkor is meg volt a napi 2-2,5 l víz, de többet nem ittam, hogy ne kelljenm 5 percenként pisilnem), illetve néha meg-megszédültem. Már tavaly is ez volt, amikor nagyon meleg volt, nem is mentem idén orvoshoz, tudtam, hogy a hőség miatt van. Ahogy jött a lehűlés el is múlt a fejfájás, szédelgés.


Egy ismerősöm hasonló problémával küzdött. Fájt a feje és szédült. Mivel 2 nap múlva sem enyhültek a tünetek, bement a kórházba, bent is tartották pár napra. Megvizsgálták rendesen, többféle vizsgálatot is elvégeztek rajta, elvileg csak pillanatnyi keringés megállás okozta a panaszokat.


Szóval bármi lehet, a legjobb, ha azt teszed amit az orvos mondott és ha néhány napon belül nem javul a helyzet visszamész hozzá.

2012. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálam az lehet a gond hogy nem mozgok semmit, csak a gép előtt ülök, és ezen változtatni kéne, sem a vérnyomásnak sem a vérkeringésnek nem tesz jót, meg a nyaknak, gerincnek sem. szóval változtatok! remélem jobban leszek! Mégegyszer kösziii :)
2012. júl. 18. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagy azóta? Kiderült, hogy mi az oka?

Amennyiben a túl sok gépezés a nyakfájás oka, hogyan oldottad meg?

Nekem a munkámból kifolyólag órákat kell gép előtt lennem.

Oké, hogy óránként X percre fel lehet állni a géptől...de az a sok idő nálam is nyakfájást okoz. :S

2012. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!