Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorvérzés vagy ne aggódjak?

Gyomorvérzés vagy ne aggódjak?

Figyelt kérdés

A napokban sötét volt a székletem, ma meg kifejezetten fekete. Nem szedek vastablettát, viszont tegnap vörösbort ittam, nem is olyan keveset. Attól lehet?

Szerencsére nem hánytam, se véreset, se másmilyet.

Külföldön vagyok, orvoshoz menni nem olyan egyszerű, mint otthon.


2012. júl. 18. 22:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és nem hasmenés, hanem normális
2012. júl. 18. 22:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ettél hurkát?Attól lehet sötétebb.
2012. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát.. nem :(
2012. júl. 18. 22:39
 4/11 anonim ***** válasza:
A vörösbor miatt még lehet szénfekete, várj holnapig, lehetőleg addig csak vizet igyál meg egyél normálisan. Ha akkor is korom fekete akkor már baj van, irány a doki, vagy gyere haza.
2012. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Több dolog is okoz fekete székletet, de a vörösbor nem. Szurokszékletnek is nevezik, és vagy a gyomorból, vagy a-fölülröl ered. Ugyanis a megemésztett vér lesz fekete. A véres-piros pedig a gyomor utániról ered. Vagyis nem haladt át a gyomron. Nekem fekélyem volt, így tudom milyen. Szerencsére nekem sem fájt. Gyógyszerrel, kórházban kikezelték. A legszigorúbb diétát kellett tartani. Ugy hívták, hogy U4 es. ( ulkus 4 ) Ennél szigorúbbat talál haláltáborokban alkalmaztak. Rendes alkesz betegség.
2012. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én nem vagyok alkoholista. most mit csináljak ? :'(
2012. júl. 18. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:

A gyomorvérzés illőnek tűnik rá. Mivel nem hánytál vért, valószínű nem túl erős vérzés. Vettél be lenyelendő tablettás aspirint? esetleg nem csak egyet lefekvés előtt?

Nemtom milyen külföldön vagy, de ha remélhetőleg kötöttél biztosítást, fizetni fogja

2012. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel azonnal menj orvoshoz.

Tesóm is hazajár külföldről orvosokhoz, mert kint nehezebben jut bármihez mint itthon(!!!) és igen sokba kerül hiába van biztositása.

2012. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vörösbortól lazán lehet fekete... egy egy dúrvább boroskólás este után, van hogy a pisim is fekete...
2012. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ma már barna volt és az otthoni dokival konzultáltam, és holnap fogok (vagyis.. ma) egy ittenivel is
2012. júl. 20. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!