Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet gond? Aggódjak?

Lehet gond? Aggódjak?

Figyelt kérdés

F/17.


merev állapotban, a fityma a makk pereméig megy le. Okozhat gondot szeretkezésnél majd?


2012. júl. 4. 11:17
 1/4 Antimod ***** válasza:

Ez gond, és én is érintett voltam benne. Ha jól értem, akkor nem kerül elő a teljes makkod szabadra, mert a fityma rálóg az alsó részére?

Ezt (részleges) fitymaszűkületnek hívják, és érdemes orvosolni, mert szeretkezésnél kellemetlenséget okozhat (fáj, esetleg elreped és vérzik, stb.).

2012. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, hátul a féknél minden oké, de elöl pont nem megy le a perem alá
2012. júl. 4. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szoríts rá közepes erősséggel, úgy amilyen szűknek egy p***t gondolsz, majd nyomd bele a markodba a kukidat... amennyiben ez így fáj akkor érdemes doktorbácsihoz menni, ha nem fáj, akkor nem lesz belőle semmi bajod...
2012. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ezzel nem is lehethessz tövig benyomni a csajnak, vagy belehet csak lesz sérülésem?
2012. júl. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!