Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan akinek volt/van...

Van itt olyan akinek volt/van szívbetegsége? Azt megérezném ha valami komoly bajom lenne ugye?

Figyelt kérdés
A problémám hogy felálláskor nagyon megugrik a pulzusom, nyugodt helyzetben pedig szoktam érezni hogy néha hamarabb dobban a szívem majd egy nagyobbat. Ez tudom hogy biztonyos extra szívverés, és csak akkor jelent bajt, ha valami komolyabb szívbetegségem van. Ilyenkor hajlamos vagyok bepánikolni, már kicsit szúrkál a mellkasom is. Szóval akinek már volt szívbetegsége nyugtasson meg hogy nekem nincsen komolyabb bajom.
2012. júl. 18. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Na figyelj.

Nem volt/nincs szívbetegségem.

De nem feltétlen érzed meg a nagyobb bajt. Emellett lehet hogy pajzsmirigy alul/fölülműködésed van, de lehet hogy a szíveddel van baj.

Minden esetben (bár nem tudom milyen választ vártál) orvoshoz kell fordulni. Nem fog hül.yének nézni, emiatt ne aggódj. Lehet még elő jön a szívinfarktussal is.

2012. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mitrális prolapsus, a tünetek alapján. Nálam hasonló a helyzet. El lehet élni vele száz évet, de komoly baj is lehet a háttérben. Mindenképpen kivizsgálás szükséges.
2012. júl. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!