Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki tud adjon rá választ, az...

Aki tud adjon rá választ, az miért van?

Figyelt kérdés

Senki nem tudott eddig erre választ adni, csak orvos tudna, de tőle nem akartam megkérdezni. megmérte a vérnyomásom, alacsony volt.

Azt érzem hogy felálláskor beszédül a fejem, ezt még értem is, de mikor fekszek hogy aludni szeretnék akkor is ezt érzem csak akkor látok rendesen, ez mitől van????



2012. júl. 19. 11:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még le irom, hogy egésznap számitógép előtt dolgozok....
2012. júl. 19. 11:44
 2/8 anonim ***** válasza:

"csak orvos tudna, de tőle nem akartam megkérdezni"


Hu, itt egy masik hiperintelligens peldany. Valoszinuleg egy ezeridegen fogja itt megmondani neked vizsgalat nelkul, hogy mi bajod...

2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
BAzki nem azt kérdeztem mi bajom, hanem hogy ha valaki érzett már ilyet, ijra le...ennyit akartam, de godnoltam hogy hülyékre fogok akadni...
2012. júl. 19. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Es ha leirom, hogy ereztem mar ilyent, az teged hogy segit?! Gondolkodj mar oregem!
2012. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De basszus, te hogy lehetsz ilyen idióta??? nem segitséget kérek, csak annyita ha valaki érzett ilyet mint én akkor ossza meg velem őszintén! nem kértem hogy mondja meg mi bajom mert tudom hogy mi bajom ! Miért nem lehet normálisan elolvasni azt amit ki irtam? ha nem éreztél ilyet akkor ne okoskodj itt nekem mert nem érdekel! és el lehet menni innen...ha unatkozol csinálj mást, helló!
2012. júl. 19. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak félve kérdezem meg, hogy ha nem az a kérdés, hogy mitől van, akkor miért így tetted fel a kérdést?


"Aki tud adjon rá választ, az miért van?"

2012. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kérdeztél valamit, és mikor válaszolna valaki, azt lehurrogod, és azt állítod, hogy nem is azt kérdezted amit kérdeztél? légyszíves olvasd el a saját kérdésedet, ott van röviden tömören, hogy az mitől van?

Erre azt állítod, hogy te ezt nem kérdezted? jól mondja az első, "hiperinteligens"...

2012. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És miközben a monitort nézed nem szokott fejfájásod, homályos látásod és hányingered lenni?


Ha igen, akkor az a monitortól van. Azért, mert sokat nézed és közben károsodik a szemed. Rohamosan.

Itt ki kéne menni a levegőre és a távolban keresni pontokat és azokat váltogatva figyelgetni. És közben mélyeket lélegezni.


Alacsony a vérnyomásod és valószínű sűrű is. Több vizet kéne innod.



Igazából azért lehet, mert sokat nézed a monitort.

Nálam is ez van. Néha már a hányás kerülget, úgy kell visszafognom.

2012. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!