Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Agydaganat?

Mi lehet ez? Agydaganat?

Figyelt kérdés
Már másfél hete kisebb nagyobb kihagyásokkal fáj a fejem. De nem olyan általános fejfájás hanem pl sokszor fáj a tarkómnál olyan nyomó feszítő érzés mint akinek ráültek a fejére. Aztán sokszor tapasztaltam hogy együtt jár vele hogy az egész arcom fáj értem azt hogy belesugárzik az arccsontomba stb pl ma is voltam fodrásznál és ahogy elkezdte húzni fésülni a hajam egyből ilyen lüktető fájás jött az egész fejembe. Ma reggel már hányingerem is volt néha szédülök..orvoshoz félek menni.. 22/L
2012. júl. 25. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Képzeld nekem ugyanez van, de nekem a jobb oldalt szúr a fejembe, és elöl a homloklebenyemnél is. De egyébként ugyanez, viszont nekem január óta fáj, voltam vele orvosnál, küldött minden felé, de a vizsgálatok nem mutatnak semmit..

viszont ha már 2-3 hete fáj a fejed, akkor inkább menj el, minthogy valami komoly bajod legyen.

Viszont mielőtt elmész, próbáld ki, hogy napi 3 litert megiszol, plusz sok gyümölcsöt és zöldséget eszel és mozogsz legalább fél órát. Lehet hogy csak az a baj, hogy nem iszol eleget vagy ilyesmi, viszont az is elképzelhető hogy vérnyomásproblémád van, azoknak szokott a tarkójuk fájni...

Azért én remélem hogy semmi bajod nincs :)

2012. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tipikus magas vérnyomásos tünetek amiket írtál. Ezt vérnyomás méréssel ellenőrízhetet (ha nincs 5e Ft-ért egész jó csuklósak vannak, szerintem minden családban legyen).


Ha egészségesen élsz (nincs túl sok stressz, sportolsz, nem vagy elhízva) akkor ennek leggyakoribb oka a veseműködés problémája, vagy a vérellátás zavara, ritkábban hormonális zavarok.

2012. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából mostanában sokat idegeskedem könnyen felhúzom magam mindenen rosszul alszok pl ma is 4órát aludtam..de akkor is ijesztő ..meg amióta fáj szinte csak azt figyelem mikor fáj megint és ha erősebben fáj egyből arra gondolok hogy agydaganatom van tuti és megfogok halni..lehet röhejes de igaz
2012. júl. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!