Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Cukorfüggő és dohányos vagyok....

Cukorfüggő és dohányos vagyok. Most egyik napról a másikra szeretném mindkettőt abbahagyni. Árthat-e ez a drasztikus megoldás?

Figyelt kérdés
Ma még nem szívtam cigit és nem vettem magamhoz semmi cukrot. Nem túl drasztikus megoldás ez? Lehet ettől valami bajom? Köszi!

2012. júl. 25. 17:47
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem lehet tőle bajod. Nagyon sok kitartás kell hozzá, de csak egy pár napig, vagy hétig utána már nem fogod annyira kívánni egyiket sem. Valami más elfoglaltság azért kéne, hogy ne gondolj folyamatosan rá. Sok sikert hozzá!
2012. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
neeeeeeeeee
2012. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszi!

2. Mi neee?

2012. júl. 25. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 : elvonási tünetekről hallottál már?


Szerintem a cukrot tekintve elég drasztikus, a cigiről pedig úgy hallottam, hogy nem lehet leszokni adagcsökkentéssel. Azt abba kell hagyni és pont - a teljes leszokáshoz. Javaslom, hogy egy hétig csak akkor gyújts rá, ha nagyon-nagyon muszáj (napi 2-3 a cél) és akkor csak a cukorfüggőség elvonása fog kínozni. Utána jön a cigi, az három hetes kínlódás lesz.


21F

2012. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy hétig, mi?

Évekig cigivel álmodtam és reggel felkeléskor percekig nem tudtam, hogy most visszaszoktam-e, vagy mi a bánat van.

2012. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!