Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felháborító. Ti is úgy vélitek...

Felháborító. Ti is úgy vélitek? Szerintem itt lenne az ideje drasztikus lépéseknek, ha a kormány sz@rik bele a mi és gyerekeink, unokáink jövőjébe. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Reggel a buszra felszállt egy cigány nő, odament pár emberhez, valamit mondott nekik, nem hallottam, mindenki elfordította fejét, aztán az utolsó áldozatához ment, ő egyből felállt a helyéről, a nő leült a megüresedett székre.(Középkorú, nem terhes, meg nem volt gyenge sem, meg semmi ilyesmi.)

Aztán leszálltunk a metró megállónál, ugyan ez a cigány nő simán elment a jegyellenőr mellett, pedig direkt néztem, látta az ellenőr, hogy ott megy, és semmit nem készít elő felmutatásra.

Meg sem szólította, ránézett, és továbbnézett.


Engem ez a jelenet nem kicsit háborított fel, ugyanis ez is ékes példája annak, hogy a mi saját országunkban több joga van egy cigánynak, mint nekünk.

Pontosan ezért tartunk ott, ahol, mert minden szemétkedésük, kötekedésük, beleszarásuk el van tűrve.

Bezzeg, ha egy magyar akart volna bemenni jegy, vagy bérlet nélkül, rögtön ott terem 3 biztonsági...

Nem kell IQ bajnoknak lenni ahhoz, hogy belássuk mit hoz a jövő számunkra, mivel a cigányok száma rohamosan növekszik...


2009. máj. 18. 19:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak úgy lehet megoldani ha a magyar nemzet végre felébred.
2009. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
63%

2. kommentelő vagyok.


szerintem ide egy jó kis polgárháború kellene. békés úton ezt már lehetetlen kezelni.

2009. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
Fegyverbe magyar!
2009. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
9%
Mindenkinek a cigányokal van baja????Nem védem öket de egy kicsit jobb lenne ha mindenki magába nézne mert már hányok attol amiket láttok olvasok a neten!Cigány bünözéstöl kezdve minden.A sok raszista is nyugottan nézen utána a származásának elöfordulhat hogy meglepödik és talál valamit
2009. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%

Debrecenben élek és a 19-es busz tele van menekült arabokkal és négerekkel, ők se fizetnek se jegyet, se bérletet, az ellenőrök nem is kérnek tőlük semmit. Kb 10 éve itt élnek, magyarul nem tudnak, dolgozni nem dolgoznak, az állam tartja el őket, és nem is kevesen vannak, szerintem legalább 300an.


Nos akkor miről beszélünk :(

2009. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
"fegyverbe" Az eszed tokja!!!
2009. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Ez így igaz. Lassan Magyarországon a magyar lesz a kisebbség! De most komolyan!! :S
2009. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%
Itt a törvényeket kellene modositani!nem pedig gyülölködni!
2009. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

19:36-osnak.

Te meg azon gondolkodj el, hogy vajon miért mindenhol a cigányok vannak főtémán?????

Azért mert tesznek róla.

Amúgy meg teljesen mindegy ki milyen nemzetiségű, itt arról van, szó, hogy ki kit nem hagy élni, és élősködik, rabol, lop, csal, stb.

A statisztikák, arányok magukért beszélnek, nem mi találjuk ki a cigánybűnözést, ez van, nyisd ki a szemed!!

2009. máj. 18. 19:39
 10/37 A kérdező kommentje:
Ja, nem, bocsi, a 19:34h-esnek írtam!!!!!!!
2009. máj. 18. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!