Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az a gondom hogy gyakran...

Az a gondom hogy gyakran járok wc-re. Éjszaka is felkelek, sosem alszom végig. Van hogy 1 órát bírok ki, néha 5-öt is. Ha valahova mennem kell előre ideges vagyok hogy kibirom-e. Az iskolában van hogy minden óra előtt elmegyek. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
irány az orvos.
2009. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha megiszod az ajánlott napi 2-3 litert, akkor normális az óránkénti pisilés. Annyit tehetsz, hogy lefekvés előtt 2 órával már nem iszol, akkor remélhetőleg kibírod reggelig.


Ha kevesebbet iszol, akkor viszont tényleg orvos.

2009. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kell egy vizeletvizsgálatot csináltatni. Akár már mehetsz is úgy az orvoshoz, hogy viszed a reggeli első terméket és a beutalóval rögtön a labor, így időt spórolsz. Nem új dolog, ha már több hónapja fennáll! Más az ok, ha sűrűn van inger, de egyszerre kevés jön ki, mint ha sok a mennyiség is. Sokat is iszol?

Sokféle betegség lehet pszichéstől kezdve fertőzésen át veseproblémáig, ki kell vizsgálni. Nyáron erre az idő is alkalmasabb, mint suli alatt.

2009. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már elég régóta megvan ez a problémám, de eddíg míg helyben jártam iskolába nem törődtem vele, de most hogy bejárós vagyok, zavar a dolog.Általában nem sok vizet iszok, ha suli van akkor maximum csak egy pohárral, mert attól tartok ha többet iszok nem fogom kibírni hazáig.Nem csak az inger van merg, mikor megyek akkor mindig több jön pár cseppnél.De mára már úgy érzem pszichésen is jelentkezik ez a dolog, pont azért mert ideges vagyok miatta.
2009. júl. 16. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Most találtam meg a kérdésed, egy az egyben olyan mintha én írtam volna. Ugyanez van velem is. Pedig nem iszok sokat. Légyszi írj, hogy ha voltál orvosnál, akkor mi volt. Én még nem vettem rá magam, hogy elmenjek.

Annyira utálom, hogy ráadásul hülyének néznek e miatt, mert hogy csak bebeszélem magamnak. De ha csak bebeszélném, akkor nem jönne pisi.

2009. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ezt mondják hogy csak bebeszélem magamnak, de én tudom hogy nem. Még nem voltam orvosnál de megyek :S mert muszáj
2009. aug. 16. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérlek majd írj, ha voltál. Ha gondolod privátot is írhatsz.
2009. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!