Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegek! Ti is gyakran...

Pánikbetegek! Ti is gyakran felriadtok éjjel? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és 2éve gyötörnek elég erős pánikrohamok. Fulldoklás,légszomj,magas pulzus,szédülés,idegenség érzés és még sorolhatnám. Éjjelente is mindíg felriadtam de kb 2hete egyre rosszabb. egy este alatt ált 3x felriadok és van hogy kell 2óra hogy megnyugodjak. Megmosom az arcom vízzel,tvzek de semmi sem segít:/ ti mit csináltok ha felriadtok? Sokszor ilyenkor 5-10perc kell ahoz is hogy rájöjjej holvagyok stb. Azt tudni kell h gyógyszert nem szedek mert rosszabul lettem tőlük, na meg nemakarok évekig hangulatjavitokon és barátain élni.. Segítsetek kérlek! Most is felriadtam éppen..

2012. júl. 29. 05:00
 1/10 anonim válasza:
Dettó ugyan így vagyok ezzel én is. Ha gyógyszert nem is akarsz szedni de levendula olajos illatosítót vagy párologtatót használj, lehet csak placebo de engem kicsit megnyugtat elalvás előtt. Remélem tudtam segíteni. ( egy sorstárs)
2012. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is amig panik beteg voltam,volt nekem is ez.Ha nem akarsz gyogyszert,azert probalhatnal valami növenyi gyogyszert.Külföldön van levendula kapszula,ezt nem probaltam,de a mai napig kura szerüen hasznalom a mehpempöt,ez nagyon nyugtato es antidepresszans hatasu.
2012. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hirtelen ejjeli felriaadas a mellekvese gyengeseg jelei is lehetnek,nem küldök linket,nezz utanna a neten.
2012. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szervi problémák ki lettek zárva, pont ezért hogy megnyugodjak. Akkor kifogok próbálni valamilyen homeopátiás szert. Egészségügyi pályára készülök, remélem hogy úgy ,majd könnyebb lesz leküzdeni ezeket.
2012. júl. 29. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Utannaneztem,bar nemet oldalakon,a mellekvese faradtsag nem szervi betegseg,majdnem minden masodik embernek van,sajnos az orvosok nem figyelnek fel ra,gyogyszer kezeles nem kell,inkabb dieta,es a mi a legerdekesebb az ilyeneket küldik pszihiatriara,es itt kezdödik az ördögi kör.
2012. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pinocchio ***** válasza:
Időnként nálam is előfordul.De az a durva hogy azt se tudom miért.Arra is gondoltam hogy rémálmom volt de úgy ébredek felriadva hogy már csak azon kapom magam hogy állok a szobámba és nézek ki a fejemből és olyan idegenek,ijesztőnek érzem a létezést/realitást.De rá pár másodperce már vissza szoktam nyerni az önkontrollt.
2012. júl. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát nem tudom de az hogy pánikbeteg vagyok az tuti,elég sok trauma is ért mostanában, de köszönöm majd megkérdezem a háziorvosom errőll.


Akkor tudod miről beszélek. Már kb félek elaludni, sőt tegnap ilyen majdnem alvó de mégsem állapotban elkezdtem beszélgetni anyukámmal... De reggel rájöttem hogy behaluztam az egészet de hangosan beszéltem csak magammal. Elég ijesztő..

2012. júl. 30. 02:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak alig több, mint egy hónapja vagyok pánikbeteg. 2 év az nagyon hosszú idő, főként ha ilyen rosszul vagy. Én is iszonyatos dolgokat éltem át. Próbálok bízni az orvosomban, bár elég nehéz, viszont mindennél jobban szeretnék meggyógyulni, így teszem amit jónak lát. Fél évet adtam a gyógyszernek, meg kell gyógyulni, mert ez így nem élet. Mikor elkezdtem szedni én is rosszabbul voltam, de az csak néhány nap volt, max egy hét és utána sokkal jobb lett. Bár most a meleg miatt újra elöjöttek, de muszáj hinni, hogy jobb lesz! Légzésgyakorlatok és tudatos légzés! Erőt és kitartást, tudom mit érzel! 26/L
2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én már a gyógyszerektől is félek és sokszor le sem tudom nyelni ha meg mégis akkor órákig pánikolok.. Nehéz dolgok ezek, főleg azért mert akik nem éltek át ilyet nem értik meg ezeket. Köszönöm és viszont kivánom!
2012. aug. 2. 03:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is tartok a gyógyszerektől,és az elején pánikoltam is tőle, de arra gondolok amikor beveszem, hogy ez segít nekem a gyógyulásban. Most már könnyebb bevenni.
2012. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!