Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden éjjel felébredek....

Minden éjjel felébredek. Mitől lehet ez? Illetve mit tegyek, hogy végre végigaludhassam az éjszakát?

Figyelt kérdés

Max 10-kor lefekszek aludni, szerintem fél órán belül el is alszok. Fél 3 körül viszont felkelek, ilyenkor ki kell mennem pisilni, próbálok visszaaludni, de kb 4-ig sehogy se jön össze. Meg fél óra próbálkozás beindul az agyam is... És annyira fáradt vagyok emiatt már hetek óta.. :( Mert 5:20-kor meg kelnem kell...


Amúgy nem azért kelek fel, mert nagyon kéne pisilnem... Csak annyira kell olyankoréjjel, hogyha napközbe kéne annyira, nem mennék el.. Csak ha már felébredtem, elmegyek..


na de segítsetek, mit tegyek? Citromfű tea nem segít. Ja és fizikailag, szellemileg is fáradt vagyok.


16/L


2012. febr. 8. 20:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!