Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megoldás lábfájásra?

Megoldás lábfájásra?

Figyelt kérdés

Az apámnak fájt a lába, így elment az orvoshoz (azt mondja úgy érzi, mintha a csont fájna). Először kapott 8, majd 10 inekciót, de még jobban fáj neki. Az orvos szerint „lehet, hogy becsípődött egy ideg a forgónál, s majd magától rendbe jön” Szerintem ez nem valami bisztató! :/


Próbálta már a vizes-ecetes borogatást, külömböző fájdalomcsillapítókat (az csak pár óráig hatásos)...

Ajánlották neki, hogy csapkodja meg csalánnal a fájó tetrületet, meg hogy támassza ki valamivel a lábát amikor fekszik, hogy feljjebb legyen mint a feje. Ezeket még nem próbálta.


A csalános verzióról kérném a véleményeteket, illetve ha valakinekk volt hasonló problémája, s tud valami megoldást, az legyen szives és válaszoljon.


Köszönöm előre is... :)



2012. júl. 30. 13:26
 1/2 anonim válasza:
Szia! Lóbalzsam! Gyógyszertárban (is) lehet kapni, kérdezz rá, hogy a piros vagy a kék a jobb-e neki, mert másra jó mindkettő! Régen ezzel a szerrel gyógyították a lovaknak az ízületeit, svájci készítmény! Én is használtam már, nagyon jó! Tuti ajánlat! (a kék hűsít, ellazít, gyulladt felületre is kenhető (pl: ízület gyulladás), a piros ellazít, pl: ha elalszod a nyakad) Naponta többször is lehet kenni, jó sokat!
2012. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én xanax nyugtatot szedek a láb és derékfájásra a diclofenach meg a reumás gyógyszerek neválltak be csak a xanax jó napa 3X 1 van felirva de csak 2 szemet eszek belöle.
2013. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!