Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 3-4 hete nem alszom...

Már 3-4 hete nem alszom rendesen, mert most nem vagyok jó lelki állapotban. Van olyan tea aminek van valami altató hatása?

Figyelt kérdés

Követem az egészséges életmódot,tudom,hogy az nem egészséges akinek lelki problémái vannak,de igyekszem változtatni,de napi 3-4 órákat alszom és még közben is felébredek.

A sok rossz gondolat miatt nem tudok egyhamar elaludni,illetve görcsölnek az izmaim,ujjaim(a stressz miatt),nem tudok eléggé elfáradni ahhoz,hogy végre eleget és nyugodtan illetve hamarabb elaludjak.

van olyan tea aminek van valamiféle altató hatása?

vagy az olyan egészségtelen?



2012. júl. 30. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A citromfű tea nekem nagyon bevált. Este igyál egy csészével, mézzel is ízesíthető, szépen megnyugtat és elalszol tőle.

Hááát van még egy praktikám, de az drasztikusabb. Ha tényleg ki akarsz kapcsolni, vegyél be egy Xanaxot, vagy Frontint- szánj legalább 8- 10 órát az alvásra, másnap új emberként ébredsz. Ez végszükség esetén nagyon jó!!!

2012. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!