Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig fognak fájni a fogaim...

Meddig fognak fájni a fogaim a fogszabályzótól?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem kedden rakták..de egyáltalán nem fáj.persze feszítő érzés,de nem fájdalom.rágni természetesen nem tudok..nekem azt mondta az orvos,hogy 10 nap múlva fog visszatérni a rágókészségem,akkor már rendesen ehetek és sztem a fájdalom is szűnni fog.
2009. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem 4 napja tették fel,és nagyon fáj.De én különben is nagyon érzékeny vagyok a fogaimra.De bekapok naponta pár fájdalomcsillapitót,és kész.Még mindig tejbegrizen,meg ilyesmin élek.De már egy hét múlva visszatérhetek az eredeti étrendemhez.
2009. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

jaj nekem kikezdte a drót a számat meg egész fogszorom feszül :S joghurton élek :D

2009. júl. 18. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
én már 3. nap tudtam rendesen enni
2009. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor feltették a félsőt, akkor napokig fájt (nyár előtt). Most feltették az alsót, ugyanúgy fáj, csak most lett tőle két aftám is szóval... az egyik olyan helyen van, hogy alig tudom kinyitni a számat (tehát még puding félét is alig tudok enni). Plusz a fogaim is nagyon érzékenyek.
2009. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem múlt pénteken tették fel:( De én egy hétig nem tudtam rendesen enni csak pépeseket de ma már rendesen tudtam enni :)
2009. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én már annyi mindent átéltem a fogaimon hogy egyáltalán nem fájt mikor feltették. amikor ívet cseréltek 1-2 napig fájt.

ismerősömnek pedig ugy fájt hogy 10 kilót le is dobott :D:D

2010. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem 3 napja tették fel. Semmi gondom nem lenne, feltalálom magam milyen kajákat tudok enni.

De egy nagy problémám az van:

A szájpadlásomon is van egy fém áthidaló, ami iszonyatosan vágja a nyelvem minden nyelésnél!

Tud nekem ebben valaki segíteni, hogy ezt meg lehet e szokni, és ha igen mennyi idő?

2010. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!