Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma vettem észre hogy mozog a...

Ma vettem észre hogy mozog a nagylábujjamon a köröm! Nagyon megijedtem! Mitől lehet és mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 20:49
 1/5 margoz ***** válasza:
Ha nem fáj és nincs gyuladás ,akkor ne csinálj semmit,biztos le fog esni,legfeljebb sebtapasszal tekerd körbe hogy bele ne akadjon valamiben egy hirtelen mozdulattól,mert az fájhat.Lassan majd ki nö a másik körmöd.De biztos hogy köröm gombád van,mert az produkál ilyen tüneteket.De ha elszinezödést látol,irány az orvos.
2010. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem fáj,de eléggé betojtam...egy ideje kicsst sárga volt,de rá is ejtettem egyszer valamit,de nem gondoltam,hogy ez lesz a vége...most mozog,de nem merek hozzányúlni..mert szerintem még alatta sehol nincs semmi....
2010. aug. 11. 21:08
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként a nagylábujjamon,ahol a hold van,utána talán 1cm-rel már mocorog....
2010. aug. 11. 21:45
 4/5 anonim válasza:
Nekem a kisujjamról esett le!nem kell vele semmit csinálni,meg kell várni míg leesik!Nekem nem fájt és hamar vissza is nőtt,azóta semmi baja sincs,még erősebb lett rajta a köröm!
2010. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok,köszi,anyám is ezt mondja,de azért én betojtam...meg a nagylábujj köröm azért nagyobb,és a holdacskától egypicit lejjebb már mozog...hát remélem nem lesz gáz...köszi a segítséget!
2010. aug. 13. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!