Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem kellett volna már helyrejö...

Nem kellett volna már helyrejönnöm?

Figyelt kérdés

Több, mint 4 hónapja vették ki a mandulám (3 nap múlva 5. hónapja) és még mindig sok a slejm, állandóan torokgyulladásom van és aftáim.

Azt mondta az orvos, 2 hónap és jól kell lennem.

Ezenfelül bő 2 hónapja kiderült cöliakia (glutén-allergia) arra is azt mondta az orvos, hogy kb másfélhónap és jól kell lennem, de semmi javulás.


Ugyanúgy fáradt vagyok, a fenti tüneteim is megmaradtak.

Sokszor annyira fáradt vagyok, hogy az állkapcsom is ropog.

Az orvosaim hülyék (nem tudok mást mondani, antibiotikumot akarnak mindig csak adni és mellébeszélnek) így ők nem mondtak semmi bíztatót.



2012. aug. 3. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem itt sem fogsz több okosságot hallani,mint az orvosaidtól,hiszen itt átlagemberek vannak... :( próbáld meg szedni a gyógyszereket,lehet,hogy lassabban hatnak nálad (ismerek olyat,akiknél a gyógyulás az átlagosnál lassabb,mert fizikailag olyan állapotban voltak műtétek előtt), és úgy menj vissza a dokihoz. Jobbulást!
2012. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, aranyos vagy.

Szedem a gyógyszereket folyamatosan, de javulás nem következik be. Amúgy a fizikai állapotom valóban borzalmas, de a regenerálódásom (például kisebb sebek, sérüléseknél) az átlagnál gyorsabb valamiért.

2012. aug. 3. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Lisztérzékeny vagy vagy glutén allergiás? Nem mindegy! A diétát tartod rendesen? Én is lisztérzékeny vagyok (glutén érzékeny, de nem glutén allergiás!), nekem legalább 4 hónap kellett, mire javult a dolog. Beleértve az elején 2-3 hónap tejmentes diétát is, mert azt tartani kell a lisztérzékenyeknek a diéta elején!
2012. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hivatalosan cöliakiás, azaz lisztérzékeny vagyok, nem tudtam, hogy ennyit számítanak a fogalmak.

Tejmentes diétát kell tartani? Erről egy szót sem mondtak, én ugyanúgy iszom-eszem tejterméket!

4 hónap? Még csak 2 és fél hónapja tartom, de 100%-osan (tejet leszámítva)

2012. aug. 7. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor javaslom, olvasd el a liszerzekeny.hu-n a startcsomagot!!! Lehet, hogy találsz benn még fontos infókat! És a kérdéseidre is jobban kapsz ott választ, sorstársaktól :)
2012. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem eszel semmivel glutént? Nézd át esetleg újra az élelmiszereidet, gondold át a főzést. Külön fakanalad, deszkád van?
2012. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Átolvasom, köszi a tanácsot.

Nem, ellenőrzött ételszállító hozza az ételeket, kenyeret pedig én magam veszem vagy sütöm.

2012. aug. 7. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!