Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugalmi állapotban a pulzusom...

Nyugalmi állapotban a pulzusom 90. Nem magas ez egy kicsit? Nem is vagyok kövér.

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nem cigizel? nekem akkor volt ilyen, voltam is EKG-n nem találtak semmit, kérdzeték cigizek-e mondtam igen, azt mondták szokjak le, mondom persze.... nem is foglalkoztam vele. rá 1-2 évre leszoktam és a 3 cigi mentes napon eszembe jutott hogy megmérem és már normális is volt. ennyi idö alatt rendezősött is alig hittem a szememnek. tényleg csak a nikotintól volt.
2012. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem,nem cigizek.
2012. aug. 3. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor passz. nem tudom, kérdezd azért meg a háziorvosod.
2012. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen? Kicsit sok, de lehet h nálad ez a normális. Nem vagy stresszes am? Az is lehet az oka. Vagy h keveset eszel, nekem furcsa de akkor szokott ennyi lenni ha keveset ettem.
2012. aug. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne minél hamarabb kivizsgálni, mert nyugalmi állapotban sok a 90-es pulzus.
2012. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!